Imazhe të pazakonta, magjepsëse, frymëzuese/Foto mahnitëse të paprekura nga njeriu (FOTO)

Falë përpjekjeve të fotografëve nga e gjithë bota, mund ti kënaqim sytë me më të bukurën që na ofron bota jonë.

Imazhe të pazakonta, magjepsëse dhe frymëzuese, vlera e vërtetë e të cilëve qëndron në natyrën plotësisht të paprekur nga dora e njeriut përmes fotoshopit.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.