FOTOLAJM/Pasi quajti futbollistët e Kosovës ‘luanë’, Rama i quan kuqezinjtë ‘shqiponja’

Kryeministri Edi Rama ashtu si edhe gjithë shqiptarët duket se e ka shijuar në maksimum fitoren 4:2 përballë Islandës të kuqezinjve mbrëmjen e sotme. Rama ka publikuar në faqen e vet në Facebook një foto të kuqezinjve që festojnë fitoren duke i quajtur shqiponja.

Kujtojmë se dy ditë më parë ai po në Facebookun e tij postoi një foto të futbollistëve të Kosovës pas fitores me Çekinë duke i quajtur ata luanë.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.