E papritur/ Ledri Vula i shkon në “shtëpi” Dan Bilzerianit dhe i merr modelen shqiptare (FOTO)

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa ditësh. Ledri është fotografuar në shoqërinë e modeles shqiptare Lorena Haliti.

Dyshja kanë qenë së bashku duke luajtur bilardo së bashku me një tjetër mikeshë të tyre. Lorena ishte protagoniste e klipit të këngës “Rio” nga Ledri.Siç duket pas këtij klipi, dyshja ka krijuar miqësi dhe tani do i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Lorena është edhe një prej modeleve të “Mbretit” Dan Bilzerian.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.