E papritur/ Ledri Vula i shkon në “shtëpi” Dan Bilzerianit dhe i merr modelen shqiptare (FOTO)

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa ditësh. Ledri është fotografuar në shoqërinë e modeles shqiptare Lorena Haliti.

Dyshja kanë qenë së bashku duke luajtur bilardo së bashku me një tjetër mikeshë të tyre. Lorena ishte protagoniste e klipit të këngës “Rio” nga Ledri.

Siç duket pas këtij klipi, dyshja ka krijuar miqësi dhe tani do i shohim shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Lorena është edhe një prej modeleve të “Mbretit” Dan Bilzerian.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.