Dështoi me Lukakun, Erjona Sulejmani tenton të kapë sulmuesin portugez

Ish-gruaja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani, raportohet nga mediat italiane, për një flirt me sulmuesin portugez, Andre Silva.

Ajo iu ka dhënë një shtysë më tej këtyre zërave, kur e pyetur në Instagram, se kë preferonte, Cristiano Ronaldon apo Andre Silvan, ka thënë se preferon më të rinjtë, duke iu referuar Silvas.

Ditë më parë ajo ndërkohë kishte përfunduar sërish në qendër të vëmendjes së mediave italiane, pas admirimit publik që shprehu për sulmuesin Romelu Lukaku.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.