Çmendet Berlini/ Rita Ora u tregon gjoksin gjermanëve (FOTO)

Së fundmi Rita Ora ka performuar para një numri të madh njerëzish në Berlin.

Ajo u mirëprit nga ta madje dikush e ka ngritur lart flamurin kuq e zi, detaj ky i cili nuk ka ikur pa u vënë re.Pa u vënë re nuk iku as detaji, se Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë performancës. Megjithatë ajo dukej joshëse dhe si zakonisht mori vëmendjen.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.