Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Çmendet Berlini/ Rita Ora u tregon gjoksin gjermanëve (FOTO)

Së fundmi Rita Ora ka performuar para një numri të madh njerëzish në Berlin.

Ajo u mirëprit nga ta madje dikush e ka ngritur lart flamurin kuq e zi, detaj ky i cili nuk ka ikur pa u vënë re.

Pa u vënë re nuk iku as detaji, se Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë performancës. Megjithatë ajo dukej joshëse dhe si zakonisht mori vëmendjen.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="839358,839370,839371,839359,839360,839361,839362,839364,839365,839366,839367,839368,839369,839372,839373"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore