Oligarku rus i propozoi të dashurës modele me unazën 8 mln dollarë, por s’keni parë akoma…(FOTO)

Oligarku rus Aleksey Shapovalov pak kohë më parë ka marrë vëmendjen e mediave kur ai i propozoi të dashurës prej pesë vjetësh, modeles Msenia Tsaritsina me një unazë diamanti 70-karat, e cila kushtoi 8 milionë dollarë.

Çifti, të cilët kanë dy fëmijë bashkë, janë martuar në një ceremoni luksoze në një hotel luksoz të Moskës.

Ajo që ra më shumë në sy veç të tjerave ishte një tortë me tetë kate, mijëra lule të bardha dhe artistë nga e gjithë bota.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.