Të pasmet duket sikur do shpërthejnë/Ylli televiziv tregon format bombastike (FOTO)

Ajo shquhet për format e bëshme të cilat nuk druhet t’i vërë në pah ka mundësi. Dhe Lauren Goodger e mori sërish vëmendjen e fotografëve teksa dilte në mbrëmje me mikun e saj.

E veshur me një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të shkurtër, ylli televiziv tregonte format shpërthyese.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.