Të pasmet duket sikur do shpërthejnë/Ylli televiziv tregon format bombastike (FOTO)

Ajo shquhet për format e bëshme të cilat nuk druhet t’i vërë në pah ka mundësi. Dhe Lauren Goodger e mori sërish vëmendjen e fotografëve teksa dilte në mbrëmje me mikun e saj.

E veshur me një palë pantallona të ngushta dhe një bluzë të shkurtër, ylli televiziv tregonte format shpërthyese.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.