Rita Ora i vë flakën Greqisë, ja kush e shoqëron bukuroshen (FOTO)

Rita Ora ka qenë aktive me koncerte në shtete të ndryshme, ku dhuroi performanca plot energji.

Këngëtarja së fundi ka udhëtuar në Greqi, nga ku edhe solli pamjet e para në rrjete sociale.

Në këto pushime, Rita po shoqërohet nga motra e saj Elena, e cila postoi disa imazhe nga vendet që vizituan.

Mëngjesin e sotëm ato e nisën me një shëtitje me jaht në det, ku në një prej videove Rita shfaqet në bikini.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.