“Nuk është aq i madh sa duket”/Orlando Bloom zbulon sekretin e fotos së famshme nudo mbi kanoe (FOTO)

Muajin e shkuar u bënë tre vjet nga fotot e famshme nudo të Orlando Bloom mbi kanoe, teksa shëtiste në Sardenjë me të dashurën e tij Katy Perry.

Dhe aktori 42-vjeçar i cili tashmë është fejuar me këngëtaren  e famshme për të rikujtuar edhe një herë imazhet që morën dhenë. Në një intervistë gjatë një emisioni televiziv, aktori britanik e pa të arsyeshme të sqaronte ca gjëra.

“Në të vërtetë nuk është aq i madh sa duket. Gjërat zmadhohen në kamera. Është një iluzion optik”, tha aktori duke iu referuar këtu organit të tij gjenital.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.