Kuqezinjtë gati “t’u ndalin këngën” gjelave/ E shtuna premton spektakël dhe emocione në Supersport

E shtuna sportive në Supersport premton spektakël dhe emocione të forta. Sfidat kanë nisur me ndeshjen Brazil-Kolumbi, e cila u transmetua në Supersport 2.

Në orën 10:00 u zhvillua ndeshja mes Australisë dhe Rep Domenikane b, që u transmetua në Supersport 2.

Ndërkohë, në orën 14:30 pritet të zhvillohet ndeshja SHBA-Greqi b. Por nuk mbaron me kaq.

Kombëtarja e Kosovës përballet me Republikën Çeke, e cila mbahet në orën 15:00 dhe transmetohet në Supersport 2.

Më tej, kalendari sportiv vijon me ndeshjet: Serbi-Itali v në orën 16:00 dhe transmetohet në Supersport 4.

Angli-Bullgari në orën 18:00, mund ta ndiqni në Supersport 3.

Turqi-Poloni v në orën 18:30, e ndiqni në Supersport 4.

Khabib-Poirier në orën 20:00 në Supersport 3.

Mbrëmja mbyllet me një super ndeshje, me sfidën Francë-Shqipëri, e cila transmetohet ekskuzivisht në Supersport 2.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.