Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Kosova shkëlqen në fushë, Anita Haradinaj në stadium (Fotot)

Ndeshjen Kosovë – Çeki, e cila përfundoi 2 me 1, kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj e ndoqi me zëvëndëskryeministrin Fatmir Limaj si dhe me bashkëshorten e tij.

“Si gjithmonë edhe sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, në përkrahje të djemve tanë të cilët po na bëjnë krenar me paraqitjet e tyre. Përpara Kosovë”, ka shkruar Limaj, i cili është i shoqëruar edhe me ministrin në detyrë i cili së fundmi është anëtarësuar në Nisma, Dardan Gashi.

“Paraqitje madhështore e djelmoshave tanë në stadiumin “Fadil Vokrri”. Mirënjohës për ndjenjën e krenarisë dhe emocionet e papërshkrueshme që po na dhuroni. Kjo është Kosova 100%. Evropë, ne po vijmë”, ka shkruar Haradinaj pas ndeshjes.

[gallery ids="836780,836777,836783,836778,836781,836782,836790,836779,836784,836786,836785,836787,836788,836789"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore