U vdes gjyshja/ Turpërohen miliarderët, paradë mode dhe të qeshura pafund në varrim (FOTO)

Dua Lipa ka marrë pjesë në funeralin e gjyshes së Anwar dhe motrave Hadid. Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është shumë serioze.

Përveçse po shoqërohet me të, tashmë Dua po kalon mjaft kohë edhe me familjen e tij dhe dje ka marrë pjesë në funeralin e organizuar për vdekjen e gjyshes së Anwar.

Dua i ka ndenjur pranë Anwar dhe motrave Hadid, Bella dhe Gigi, ndërsa grupi, i veshur në të zeza, duket se kanë kaluar kohë të mirë pranë njëri-tjetrit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.