U vdes gjyshja/ Turpërohen miliarderët, paradë mode dhe të qeshura pafund në varrim (FOTO)

Dua Lipa ka marrë pjesë në funeralin e gjyshes së Anwar dhe motrave Hadid. Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është shumë serioze.

Përveçse po shoqërohet me të, tashmë Dua po kalon mjaft kohë edhe me familjen e tij dhe dje ka marrë pjesë në funeralin e organizuar për vdekjen e gjyshes së Anwar.Dua i ka ndenjur pranë Anwar dhe motrave Hadid, Bella dhe Gigi, ndërsa grupi, i veshur në të zeza, duket se kanë kaluar kohë të mirë pranë njëri-tjetrit.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.