U bë pjesë e orgjive të Dan Bilzerianit/Modelja shqiptare ‘çmend’ amerikanët (FOTO)

Modelja shqiptare me famë botërore Lorena Haliti ka marrë pjesë në shfaqjen e Daily Front Row Awards.

Përmes një postimi në Twitter ajo është shprehur është shumë e lumtur dhe ende nuk i besohet që ndodhet aty.

“20 vjet më parë familja ime ka ardhur në Amerikë si refugjatë dhe sot unë arrita të jem pjesë e Daily Front Row Awards. Ndihem ende si në ëndërr”, shkruan modelja.
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.