U bë pjesë e orgjive të Dan Bilzerianit/Modelja shqiptare ‘çmend’ amerikanët (FOTO)

Modelja shqiptare me famë botërore Lorena Haliti ka marrë pjesë në shfaqjen e Daily Front Row Awards.

Përmes një postimi në Twitter ajo është shprehur është shumë e lumtur dhe ende nuk i besohet që ndodhet aty.

“20 vjet më parë familja ime ka ardhur në Amerikë si refugjatë dhe sot unë arrita të jem pjesë e Daily Front Row Awards. Ndihem ende si në ëndërr”, shkruan modelja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.