Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Pasojat e tmerrshme që la Lufta e Dytë Botërore dhe që janë prezente edhe sot (Fotot)

Lufta e Dytë Botërore ka qenë një nga ngjarjet më të tmerrshme për njerëzimin. Ajo shkaktoi mbi 70 milionë të vdekur, dhe miliona njerëz të tjerë mbetën të plagosur.

Michael Kerrigan ka udhëtuar në shumë vende të botës, për të sjellë disa foto që tregojnë ende sot e kësaj dite, pasojat e asaj lufte.

[gallery ids="835819,835820,835821,835822,835823,835824,835825,835826,835827,835828,835829,835830,835831,835832,835833,835834,835835,835836,835837"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore