Nora Istrefi kapet ‘mat’ me politikanin e njohur (FOTO)

Nora Istrefi është njëra prej këngëtarëve me të përfolura për momentin

E derisa këto ditë ajo ishte bërë temë për pushimet e saj bashkë me vajzën dhe nënën, sot këngëtarja është kthyer në Prishtinë.

Pas kthimit të saj ajo ka zgjedhur që të jetë në një darkë ku është parë edhe zyrtari i AAK-së, Besnik Tahiri duke cakërruar gotat me këngëtaren.

Përpos Besnikut, Nora është e shoqëruar edhe me një këngëtare që ka pasur më parë një histori shkurorëzimi.

Ajo është parë me Jehona Sopin, e cila vite më parë ishte shkurorëzuar nga bashkëshorti i parë i saj, një reper, për t’u martuar me një bankier./Express

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.