Nora Istrefi kapet ‘mat’ me politikanin e njohur (FOTO)

Nora Istrefi është njëra prej këngëtarëve me të përfolura për momentin

E derisa këto ditë ajo ishte bërë temë për pushimet e saj bashkë me vajzën dhe nënën, sot këngëtarja është kthyer në Prishtinë.

Pas kthimit të saj ajo ka zgjedhur që të jetë në një darkë ku është parë edhe zyrtari i AAK-së, Besnik Tahiri duke cakërruar gotat me këngëtaren.Përpos Besnikut, Nora është e shoqëruar edhe me një këngëtare që ka pasur më parë një histori shkurorëzimi.

Ajo është parë me Jehona Sopin, e cila vite më parë ishte shkurorëzuar nga bashkëshorti i parë i saj, një reper, për t’u martuar me një bankier./Express


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.