Me të dashurin më të ri në moshë, në jahtin luksoz, ‘gruaja më e bukur në botë’ tregon format shpërthyese (FOTO)

Ajo është shpallur femra më e bukur në botë nga shkencëtarët e Teksasit. Modelja dhe aktorja angleze Kelly Brook u fotografua teksa pushonte në një jaht me të dashurin e saj në Turqi.

39-vjeçarja që shquhet për format e kolme dukej shumë bukur e veshur me një monokini floreale që i nxirrte në pah format e bëshme, ndërsa dukej e lumtur pranë 34-vjeçarit Jeremy Parisi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.