Gjysmë e zhveshur, Dua Lipa i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

Dua Lipa u shfaq mahnitëse teksa largohej nga party i “Pepe Jeans”. Ajo njihet për pamjen e saj madhështore, por edhe të guximshme.

Bukuroshja shqiptare ka bërë që sytë e të gjithëve të jenë mbi të, gjatë eventit në Londër. Dua di vetëm të shkëlqejë dhe këtë e dëshmon në çdo rast.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.