Gjysmë e zhveshur, Dua Lipa i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

Dua Lipa u shfaq mahnitëse teksa largohej nga party i “Pepe Jeans”. Ajo njihet për pamjen e saj madhështore, por edhe të guximshme.

Bukuroshja shqiptare ka bërë që sytë e të gjithëve të jenë mbi të, gjatë eventit në Londër. Dua di vetëm të shkëlqejë dhe këtë e dëshmon në çdo rast.
Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.