Alkool, marijuanë dhe orgji pa limit me 100 eskorta/Rikthehet udhëtimi 4 ditor në ‘ishullin e seksit’ (FOTO)

Ishulli i seksit po rikthehet për një tjetër festë 4 ditore me orgji dhe seks pa limit në shoqërinë e 100 eskortave, në Las Vegas.

Biletat për festën e shthurur katërditire të ashtuquajtur “parajsë në tokë”, kushtojnë rreth 3,600 paund për person me më shumë se gjysmën tashmë janë shitur.

Vizitorët do të merren nga Aeroporti Ndërkombëtar i Las Vegas me helikopter privat në vendndodhjen sekrete në Nevada, ku do të jenë në shoqërinë e dhjetëra prostitutave.

Festa e seksit – e quajtur “e pështirë” dhe “e neveritshme” nga kritikët – premton gjithashtu një mjedis miqësor me alkoolin dhe marijuanën.

Shumica e biletave për festim me tematikë Hallowinin nga 31 tetori deri në 4 nëntor janë shitur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.