Rike Roçi ndez fantazinë e fansave, zbulon tatuazhin në vendin intim (FOTO)

Rike Roçi është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar. Ajo u bë e famshme falë eksperiencës në “Big Brother”, por me kalimin e viteve fama e saj erdhi në rritje, madje edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Gjatë Europianit “Francë 2016” ajo u shfaq në stadiume në mbështetje të Kombëtares kuqezi.

Së fundmi ajo ka ndarë për fansat e saj të shumtë një foto, ku shfaqet me bikini.

Mirëpo në këtë foto dallohet qartë një tatuazh që Rikja ka në pjesët intime, duke bërë që adhuruesit e bukuroshes ta shfrenojnë fantazinë në komente.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.