Me gjoksin e ekspozuar dhe fustanin rozë/ Armina i ulet në prehër Shkëlzen Berishës, shuan zërat për ndarje (FOTO)

Ditët e fundit në media qarkulloi lajmi se blogerja e njohur Armina Mevlani ishte ndarë nga partneri i saj prej 7 vitesh, Shkëlzen Berisha.

Por edhe pse fillimisht ishte ky i fundit që përmes një fotoje të çiftit disa ditë më parë kërkoi t’u jepe fund zërave, sot ishte vetëm bukuroshja brune që përmes një fotoje ku shihet e ulur në prehrin e partnerit të saj i jep fund çdo thashetheme.

Çifti shihen të veshur mjaft elegantë dhe të qeshur në dasmën e mikeshës së blogeres.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.