Koshere bletësh në prapanicë, 25-vjeçarit i ndodh gjëma (VIDEO)

Një 25-vjeçar është përballur me një fenomen të pazakontë, teksa zbuloi se në prapanicën e tij ishin lëshuar “një mal” me bletë.

I riu nga India po udhëtonte drejt një garazhi kur mbretëresha kishte fluturuar mbi xhinset e tij dhe më pas të gjithë bletët e tjera pas duke bërë një koshere në prapanicën e tij.

Pamjet e pazakonta janë filmuar me 20 gusht, teksa i riu dhe miqtë e tij ishin në Nagaland, në veri-lindje të Indisë.

Më pas një shok i tij arrin të rrëmbejë mbretëreshën dhe ta fusë në një enë dhe pas sa fluturuan të gjitha bletët e tjera.

Pasi shpëtoi nga bletët, 25-vjeçari tregon se u mbyll në makinë nga frika se mos ktheheshin sërish dhe e sulmonin.

Personi që regjistroi videon tha: ‘Ne ishim rrugës për në një garazh kur Mbretëresha e tyre erdhi duke fluturuar drejt meje për të pushuar përfundimisht në pjesën e prapme të shokut. Ne u argëtuan dhe patëm fatin të kapim fenomenin e rrallë natyror’.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.