E mbani mend Ani bukuroshen tek ‘Hells Kitchen’? Ja çfarë ka ndodhur sot me të (FOTO)

Renato ka njoftuar sot se Anin e ka përzgjedhur ta ketë një nga ndihmëset e tij në edicionin e dytë të këtij emisioni.

Ja çfarë shkruan Renato në postimin e tij në Instagram:

“A e mbani mend Anin, së cilës ja nxiva jetën, me të bërtitura, në Hell’s Kitchen? Epo ja pra si vijnë punët 😂, sot Anin po jua prezantoj si një nga ndihmëset e mia në “Hell’s Kitchen Albania 2”. Kot nuk thonë, pas çdo të “keqe” vjen një e mirë. Ani do të jetë përsëri në kuzhinën e ferrit, këtë herë si krahu im i djathtë, si një profesioniste që u rrit edhe më shumë pasi u shfaq në atë sfidën e parë. Kur kalon portën e Hell’s Kitchen, veç fati i mirë e suksesi të ndjek nga pas. Ndaj vajzaaa e gra, kudo që jeni ejani përballuni me sfidën më të egër, por dhe më të bukurën në Shqipëri! Ejani ndjejani lezetin “sherrit” me mua, “djallin”. Debati ju bën edhe më të forta, sfida ju hap dyer edhe më të mëdha.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.