Bikini të zeza dhe duke u puthur në buzë me…/Ish-drejtoresha e tatimeve siç nuk e keni parë ndonjëherë (FOTO)

Ish-drejtoresha karizmatike e Tatimeve, Brisida Shehaj vijon ende pushimet në bregdet.

Pak minuta më parë Shehaj ka ndarë një tjetër foto në llogarinë e saj në Instagram, teksa shfaqet me bikini të zeza në det.

Në foton e mëposhtme, ajo shihet duke u puthur me një vogëlushe, që duket se është vajza e mikes së saj.

‘Shoqja e ngushtë e Bias’, shkruan ajo përkrah fotos.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.