Fotografohet më të dashurën 40 vjet më të re, aktori i njohur ndez polemikat në rrjet (FOTO)

Aktori i njohur Dennis Quaid, është fotografuar në Itali me të dashurën e tij të re, Laura Savoie.

65-vjeçari dhe 26-vjeçarja u fotografuan teksa bënin shëtitje me skaf e më pas gjatë një darke romantike.

Diferenca e madhe në moshë e çiftit ka shkaktuar polemika të shumta në rrjet gjë që si duket si shqetëson aspak të dashuruarit

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.