Fotografohet më të dashurën 40 vjet më të re, aktori i njohur ndez polemikat në rrjet (FOTO)

Aktori i njohur Dennis Quaid, është fotografuar në Itali me të dashurën e tij të re, Laura Savoie.

65-vjeçari dhe 26-vjeçarja u fotografuan teksa bënin shëtitje me skaf e më pas gjatë një darke romantike.

Diferenca e madhe në moshë e çiftit ka shkaktuar polemika të shumta në rrjet gjë që si duket si shqetëson aspak të dashuruarit
Comments are closed.