Rama publikon videon/ Shikoni çfarë do të ndodhë me rrugën e Thethit

Kryeministri Edi përmes një postimi në “Facebook”, ka njoftuar se javën e ardhshme do të nisë rindërtimi i Rrugës së Thethit, e cila gjatë dimrit bllokohet, për shkak të reshjeve dhe kushteve jo të mira.

Në postimin e tij, të shoqëruar edhe me një video kryeministri shton se ky projekt do jetë një transformim në funksion të zhvillimit të integruar të Qarkut Shkodër.

Postimi i Ramës

JAVEN E ARDHSHME… nis rindërtimi i Rrugës së Thethit, një transformim i shumëpritur nga banorët e zonës së magjishme turistike dhe në funksion të zhvillimit të integruar të qarkut të Shkodrës🌲

 

JAVEN E ARDHSHME… nis rindërtimi i Rrugës së Thethit, një transformim i shumëpritur nga banorët e zonës së magjishme turistike dhe në funksion të zhvillimit të integruar të qarkut të Shkodrës🌲#ShqipëriaqëDuam☀️🇦🇱

Publiée par Edi Rama sur Jeudi 22 août 2019

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.