Oriola Marashi pozon me ngjyrat e flamurit por harron…të brendshmet (Fotot)

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga fotosesioni që ka realizuar së fundi.

Kësaj radhe, modelja erdhi e veshur me një fustan tejet elegant, të hapur tek gjoksi dhe këmbët.Në imazhet që publikoi në rrjete sociale, Oriola bëri ndjekësit konfuz rreth asaj se, a ka apo jo të brendshme veshur.

“E ardhmja duket e ndritur”, është mbishkrimi që Oriola ua ka lënë imazhe atraktive.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.