Kjo është shqiptarja që po i çmend të gjithë me pozat provokuese (FOTO)

Ish-banorja e Big Brothjer, Armela është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka filluar të bëhet shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, kështu pozat tejet joshëse në bikini nuk po mungojnë.

Zeshkania seksi sapo ‘goditi’ edhe me një tjetër imazh ku ka treguar linjat perfekte trupore.

 

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.