Sportistja e njohur gjendet e vdekur në mes të rrugës (Fotot)

Margarita Plavunova, sportiste dhe modele e njohur në Rusi, ka ndërruar jetë teksa po bënte vrap. 25 vjeçarja, u gjet e vdekur në anë të rrugës pasi ‘u rrëzua ndërsa bënte vrap’.

Plavunova u gjet e pajetë në rrethin Morshansky në rajonin e Tamblovskaya Oblastin të Rusisë perëndimore.

Sipas mediave britanike ajo ka pësuar atak kardiak. Sportisja ishte e njohur në garat me pengesa, ku kishte fituar edhe disa trofe, ndërsa merrej edhe me modeling.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.