Ronaldo, ylli i Victoria’s Secret dhe Robert De Niro; yjet që fluturuan me helikopterin që u mori jetën tre personave (Fotot)

Një ditë më parë një helikopter shpërtheu në ajër dhe ra në det duke u marrë jetën tre personave, pilotit grek dhe dy turisteve ruse.

Ky helikopter është turistik dhe mund të merret me qira nga çdokush që dëshiron të shikojë ishullin Paros nga lart. Dhe para tragjedisë me të njëjtin heikopter që shpërtheu në ajër kanë udhëtuar shumë yjë të njohur botërorë.

Disa prej tyre janë: Cristiano Ronaldo, Robert De Niro, Tom Hanks, Brian Ferry, “engjelli” i Victoria’s Secret, Lily Adridge dhe këngëtari Shakiravisti Shakiravisti.

Sipas mediave greke helikopteri i përket kompanive të Spyros Economyou, që konsiderohet si një ndër kompanit më të besuara në vend.

Nga shpërthimi i helikopterit “Augusta 109” mbetën tre viktima dhe i gjithë ishulli pa energji elektrike.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.