“Presidenti ka bërë operacion gjoksin”, shpërthejnë memet për Ilir Metën (Fotot)

Ilir Meta këtë verë ka postuar foto të shumta nga melet dhe fshatrat e Shqipërisë dhe Kosovës.

Por një foto e fundit ka bërë që në rrjet të plasë humori.

Kjo, duke qenë se Meta shfaqet me gjoksin e madh, dhe me humor, komentues të ndryshëm shkruajnë se presidenti e ka bërë operacion atë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.