E rëndë në Durrës, turistja polake rrëzohet pranë Velierës, policia jep detaje

Një turiste polake është rrëzuar mbrëmjen e sotme në afërsi të Velierës, në Durrës.

Policia njofton se është rrëzuar turistja S. M., 23 vjeçe, duke pësuar dëmtime në këmbë. Ajo është dërguar me urgjencë në Spitalin e Durrësit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Informacion paraprak

Më datë 21.08.2019, në mbrëmje aksidentalisht është rrëzuar në afërsi të Velierës, shtetësia polake S.M., 23 vjeçe. Ajo është dëmtuar në këmbë dhe po merr mjekim në Spitalin Rajonal Durrës, jashtë rrezikut për jetën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.