Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

VIDEO/ U shuan të dy njeherësh, si festonin Baxhaku dhe Xhuvani duke kënduar

U ndanë nga jeta të dy njëherësh, njëri më 14 dhe tjetri më 16 gusht, ndërsa janë publikuar në rrjetet sociale pamjet se si festonin së bashku regjisori Gjergj Xhuvani dhe gazetari Fatos Baxhaku. Producentja Gerta Qurku ka postuar një video në instagram ku shfaqen si dy miq të vjetër Baxhaku dhe Xhuvani duke kënduar dhe duke ndjekur ritmin e këngës "Formidable". Që të dy duken të relaksuar dhe në gjendje të mirë shëndetësore. Gjergj Xhuvani u nda nga jeta më 14 gusht të 2019 ndërsa gazetari Fatos Baxhaku vetëm dy ditë pas tij, më 16 gusht. Që të dy ndërruan jetë para kohe në moshë të re.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore