Tragjedia e dytë, 19-vjeçari që humbi jetën në Itali kishte humbur dajën pak orë më parë (Fotot)

Tragjedia e dytë për familjen nga Elbasani. Humbja e djalit të tyre, Ledio Cërrikut, 19 vjeçari që për dy ditë mbushte 20 vjec, në një aksident në Itali, vinte pak orë pasi ai kishte humbur dajën e tij.

19 vjeçari me origjinë shqiptare humbi jetën mëngjesin e kësaj të hëne, pasi skuteri me të cilin udhëtonte u përplas me një furgon.

“Ansa” shkruan se i riu i cili priste të mbushte 20 vjeç brenda pak ditësh, quhet Ledio Cërriku dhe kanë publikuar edhe foton e tij.

Në profilin e tij në Faceook, Ledio pak orë para se të humbte jetën ka bërë një postim prekës për dajën e tij që e kishte humbur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.