“S’do pushoj kurrë së reshturi”/Tërmeti Peçi lë nam sërish pas ‘fitores publicitare’ (VIDEO)

Tërmet Peçi, i mandatuari për herë të tretë në krye të bashkisë së Tepelenës, e ka nisur me këmbën e gabuar rrugën pas votëbesimit të 30 qershorit.

Në një intervistë për RTSH Gjirokastra, Peçi shprehet se nuk dëshiron të mburret për investimet ndërsa shton se nuk do të pushoj së reshturi për të kërkuar investime te reja.

“Në lidhje me investimet, do e mbyllja se unë s’do pushoj kurrë së reshturi, pa aplikuar tek kryeministri e tek të gjitha instancat përkatëse. Kam kënaqësinë”, – thotë Peçi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.