Ndizet Tiki-Taka, një tjetër femër seksi i shtohet panelit (FOTO)

Emisioni sportiv italian “Tiki Taka”, që zhvillohet çdo të diel në mbrëmje në Italia 1, vijon të përforcojë panelin e të ftuarve të përhershëm në studio, teksa së fundi ka shtuar një tjetër femër seksi.

Bëhet fjalë për Giorgia Venturini, ish pjesëmarrëse në “Ishullin e të famshmëve 2019”, e cila çdo të diel në mbrëmje do t’i bashkohet grupit të përbërë nga Christian Vieri, Antonio Cassano dhe Ëanda Nara.

Kjo e fundit do të jetë për herë të dytë radhazi në panelin e “Tiki Taka”-s, ndërsa tashmë që i bashkohet edhe Venturini, studioja pritet të shndërrohet në një ambient vërtetë “të nxehtë” dhe të marrë audiencën italiane dhe jo vetëm, të dielave në mbrëmje.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.