“Jo, jo nuk vij”/Mihal Kokëdhima tremb edhe Rike Roçin, refuzon ftesën për… (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother” është gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e saj private, por dhe për pamjen e saj seksi.

Së fundmi Rikja ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”, e në mes të gjithë komenteve që bukuroshja ka marrë për pamjen ka qenë një ndjekës që Rikes i ka bërë një ftesë për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës, që u bë i njohur për ngjarjen e dhunës që përfshiu disa turistë spanjollë. “Të pres në Borsh tek Rastaurant Panorma”, – shkruan ndjekësi.Duket se bukuroshja seksi është e mire informuar për aktualitetin dhe i ka thyer një përgjigje epike ndjeksit. “Jo jo kam frik” duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.


Comments are closed.