“Edhe pak…”, Rama nxjerr pamjet e transformimit të Fierit (Fotot)

Kryeministri Edi Rama vazhdon me publikimin e punëve që po bëhen në qytetet e Shqipërisë falë projektit të Rilindjes Urbane.

Kreu i qeverisë ka ndarë sot me ndjekësit pamje të punimeve dhe rehabilitimit total përgjatë lumit Gjanica.

Postimi i Rames EDHE PAK…

dhe e kaluara e shëmtuar e Fierit, me “Lanën” e tij si hekurudhë ndërtesash pa leje, me përmbytjet pas çdo shiu e me erën e rëndë të papastërtive, mu në qendër të qytetit, do t’ia ketë lënë vendin një hapësire të re publike për të gjitha moshat😊🤝 #FieriqëDuam☀️
#ShqipëriaqëDuam🇦🇱


Comments are closed.