Përdhunoi në hotel 14-vjeçaren britanike, merret vendimi për shqiptarin

Shqiptari, i cili përdhunoi një 14-vjeçare britanike në Korfuz është lënë në burg.

32-vjeçari shqiptar akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 14-vjeçare, teksa kjo e fundit ndodhej për pushime me familjen në ishullin e Korfuzit dhe po qëndronte në të njëjtin hotel ku shqiptari punon.

Vetë adoleshentja bëri një denoncim në komisariatin e zonës, ku tregoi se shqiptari e kishte marrë dhe ekishte çuar në hotel ajo shpjegoi se si e kishte joshur 32-vjeçari dhe më pas e kishte përdhunuar.

I akuzuari pranoi se ka kryer marrëdhënie me 14-vjeçaren, por mohoi që ta ketë përdhunuar, duke pretenduar se gjithçka ndodhi me dëshirën e vajzës.

Ai do të akuzohet edhe për qëndrim të paligjshëm në vend, duke qenë se në Korfuz ishte pa letra.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.