Acarohet Anna Lika: “Ti kam marrë ty lekët…Ti nuk ke lidhje…”! 

Anna Lika është një ndër aktoret shqiptare më të komentuara për jetën e saj private dhe për daljet e saj televizive.

Ajo shpesh herë bie pre e komenteve negative në rrjete sociale për pamjen e saj. Së fundmi Anna ka postuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet pa grim, duke e shoqëruar foton me mbishkrimin: Uji, sapun dhe pak e enjtur nga gjumi. Postimi mori shumë pëlqime dhe komente, ku nuk mungonin as ato negative.

Një nga ndjekset i është kthyer keq aktores duke i komentuar: Popo uj sapun pak botoks dhe pak vetull tatu”, shoqëruar me emoji duke qeshur. Por as Anna nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje të gjatë që i ka mbyllur gojën ndjekëses.

Postimi i Anna Likës

“Po pra po se lekët t’i kam marrë ty edhe për botoxin dhe për vetullat tattoo dhe të kam prish llogarin e shtëpis. Ti ik mos u ngatrro me botoxin, se ti botoxi dhe vetullat tatoo jeni vite drit larg nga njera tjetra . Ps : kam dhe hunden operacion plastik kam dhe floket e lyera dhe mbi te gjitha edhe gjurin se kam timin e kam ber operacion apo kjo nuk quhet ?! Puc”- përfundon komenti i aktores ndaj ndjekëses.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.