Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Festa e çmendur/ Harbohen studentët britanikë, alkool dhe skena erotike në rrugë (Fotot)

Mijëra adoleshentë "përmbytën" rrugët mbrëmë në Londër duke festuar rezultatet e testit të quajtur A-level.

Djem dhe vajza ishin të lumtur të pozonin në festimin e mbarimit të viteve të shkollës, ku nuk mungoi alkooli dhe seksi në publik.

[gallery ids="818801,818802,818803,818804,818805,818806,818807,818808,818809,818810,818811,818812,818813,818814"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore