Festa e çmendur/ Harbohen studentët britanikë, alkool dhe skena erotike në rrugë (Fotot)

Mijëra adoleshentë “përmbytën” rrugët mbrëmë në Londër duke festuar rezultatet e testit të quajtur A-level.

Djem dhe vajza ishin të lumtur të pozonin në festimin e mbarimit të viteve të shkollës, ku nuk mungoi alkooli dhe seksi në publik.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.