Dhunimi i turistëve spanjollë në Himarë, plas humori në rrjet (Fotot)

Një episod i turpshëm ka ndodhur dje në Himarë, ku pronarët e lokalit kanë dhunuar disa turistë spanjollë të cilët u ankuan për ushqimin.

Ky është një lajm i keq për Shqipërinë, për imazhin që përçojmë në botë.

Rrjeti ka goditur sërish me disa meme pikante, duke vënë kujën për atë që ndodh në vendin tonë.

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.