Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shërbimet izraelite “rrëmbejnë” foshnjën e aktores së ‘Game of Thrones’ (FOTO)

Aktorja e ?Game of Thrones?, Josephine Gillan ka thënë se fëmija i saj është rrëmbyer nga shërbimet sociale në Izrael.

Britanikja, e cila luajti rolin e prostitutës Marei në serialin e famshëm tha se vajza e saj 8-muajshe, Gloria, u mor në mes të natës nga shërbimet sociale. Në ato momente foshnja ishte nën kujdesin e një miku të saj.

Video shqetësuese e postuar nga nëna 31-vjeçare, tregon se Gloria është marrë nga një grua nën mbikëqyrjen e dy burrave me uniformë. Fëmija ishte në kujdesin e mikut të saj, ndërsa Gillan iu nënshtrua terapisë për depresion.

Gillan, e cila është hebreje, u transferua në Izrael pak para se të lindte. Gillan zbuloi për mediat se ajo vuajti gjatë fëmijërisë së saj abuzimi seksual, alkooli dhe droga të klasit A. Ajo shkoi në 24 shkolla fillore të ndryshme, pasi nëna e saj e braktisi kur ajo ishte 12 vjeçe.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="817957,817951,817955,817948,817949,817950,817953,817954,817956,817960"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore