Modelja shqiptare hap këmbët në jahtin luksoz, por…(FOTO)

Modelja bukuroshe Françeska Jaçe nuk di të ndalet me fotot super seksi që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në rrjete sociale ku tërbon imagjinatën e meshkujve  nga jahti me këmbët e hapura.

Në foton e publikuar nga modelja nuk kanë munguar dhe komentet negative, ku e pyesin këngëtaren nëse ka “kapur” ndonjë biznesmen që bën pushime kaq luksoze.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.