Kur punëtorët kapen mat nga shefat (FOTO)

Një studim tregon se një e gjashta e rasteve me depresion është pasojë e stresit në vendin e punës. Sipas këtij studimi femrat përjetojnë më shumë stres në punë sesa meshkujt.

Megjithatë, ka edhe rast kur punëtorët zgjedhin të relaksohen në punë apo edhe të bëjnë një sy gjumë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.