“Unë nuk di t’i jap makinës”, Rama debat me komentuesit për aksionin e qeverisë

Replika me kryeministrit Rama dhe ndjekesve te tij ne Facebook, qe nuk lene rast pa komentuar ne postimet qe ben ai.

Në një video nga aksioni i fundit i antiinformalitetit një komentues i shkruan Rames se aksioni per karburantet po e ben si “hakmarrje” pasi e ka pesuar makina e tij,

Rama nuk ia kursen pergjigjen, duke i thene se nuk di t’i jape makines, por tregon pse po i japin me shume gaz makines se shtetit.

Replika

Komentuesi: Me duket se makina jote e ka pesuar kesaj rradhe se ska mundesi se po merr kete nisme. Gjithsesi shpresoj ti kontrollosh te gjithe pa dallime.

Rama: Une s’di t’i jap makines keshtu qe nuk e ndjej ca peson makina😁Po kjo nuk eshte nje perpjekje qe po fillon tani, megjithese njeriu harron shpejt dhe shumekush e ka harruar ca katrahure totale ka qene ky vend ca vite perpara!

Tani thjesht po i japim me shume gaz ne kete drejtim makines se shtetit. Do thuash ti po pse tani e jo perpara me kaq gaz? Sepse nuk behen dot te gjitha menjehere vella. Perqaf

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.