Ters në momentin më të bukur, nusja bie në ujë duke bërë fotot e dasmës (Fotot)

Ky është momenti qesharak kur një nuse e cila po realizonte fotot e dasmës bie në ujë.

Aili Reierson po fotografohej mbi një motor uji në brigjet e Kankunit të Meksikës.

Mirëpo, nusja nuk ishte aq me fat, duke bërë që ajo të rrëzohej në det me gjithë fustanin e bardhë.

Ky moment, nuk ia ndryshoi humorin nuses, që vazhdoi të qeshte sikur nuk kishte ndodhur asgjë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.