Rozana Radi provokon keq nga Santorini, mbulon gjoksin me…(Foto)

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.