Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rozana Radi provokon keq nga Santorini, mbulon gjoksin me...(Foto)

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="817548,817549,817550,817551,817552,817553,817554,817555,817556,817557,817558,817559"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore