Po shkonte në palestër/ 70-vjeçari shtyp gazin në vend të frenave, përfundon në pishinë (FOTO)

Një aksident i paparë ka ndodhur gjatë së hënës në Los Angeles, kur një pensionist 70 vjeçar, që po ngiste një makinë të tipit “Toyota” fluturoi nëpër një dritare të palestrës dhe ra në një pishinë.

Noah Shankle, një nga rojet e shpëtimit në pishinë, menjëherë u hodh në ujë dhe nxori shoferin e tronditur nga automjeti.Policia tha që i moshuari ishte duke parkuar makinën para palestrës, kur aksidentalisht shtypi gazin në vend të frenave.Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.