Orgji me të mitura/ Zbulohet ishulli privat ku miliarderi tmerronte vajzat e vogla (FOTO)

Pas vdekjes së miliarderit Jeffrey Epstein po dalin në dritë edhe skandalet e tij. “Daily Mail” ka publikuar pamje të ishullit privat në Karaibe, aty ku mendohet se miku i Donald Trump organizonte orgji me vajza të mitura.

Epstein u gjet i vdekur në moshën 66 vjeçare, brenda një qelie burgu federal në New York të shtunën.

Pamjet e reja të telekomanduar tregojnë detaje të jashtëzakonshme të ndërtimeve misterioze që i ngjajnë një tempulli. Duke parë brenda dritareve të tempullit, shihen struktura të pazakonta.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.