Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Modelen e gjen belaja në plazh (FOTO)

Modeles së njohur nuk i shkoi mirë seti i fundit fotografik. Demi Rose njihet për imazhet provokuese, në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat perfekte.

Modelja, së fundi ka realizuar një set fotografik e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë, dhe si çdo herë dukej tejet joshëse.

Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail”, shihet momenti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte nga një qen.

Teksa po realizonte fotografitë provokuese, një qen iu afrua buzë detit dhe për pak sa nuk e kafshoi modelen.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="817646,817647,817648,817649,817650,817652,817653,817654,817655,817656,817657,817658,817659,817660,817663,817664,817665,817666"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore